Picasa 3.9 Build 135.86

ساخت وبلاگ
چکیده : Picasa نرم افزاری است که به کمک آن می توان عکس های خودرا ویرایش و به اشتراک گذاشت و یا یک آلبوم تصوی... با عنوان : Picasa 3.9 Build 135.86 بخوانید :

Picasa نرم افزاری است که به کمک آن می توان عکس های خودرا ویرایش و به اشتراک گذاشت و یا یک آلبوم تصویری برای خود درست کنید و نیز آن را به اشتراک بگذارید.

همچنین می توانید از طریق پیکاسا میتوانید عکس های خود را ویرایش کنید و آنها را از طریق سی دی، ایمیل و یا برنامه اشتراک عکس Hello برای دوستان خود ارسال کنید. Web Albums قابلیت جدیدی است  که به این نسخه نرم افزار اضافه شده است، شما میتوانید با وارد شدن به حساب خود در گوگل عکس های خود را از درون پیکاسا به راحتی و تنها با یک کلیک در فضای شخصی خود آپلود کنید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید همچنین آلبوم های شخصی دوستان خود ببینید و عکسهای آن ها را نیز ذخیره کنید.

جستجو در میان تمامی فایل ها، تمام عکس های روی هارد را می یابد و آنها را در دسته های قرار داده و برحسب تاریخ مرتب میکند، پیکاسا با نمایش تصاویر بند انگشتی از تمام عکس ها به شما برای پیدا کردن عکس مورد نظر کمک فراوانی میکند.

هستی دانلود ...
ما را در سایت هستی دانلود دنبال می کنید

نویسنده : محمد رضا افشار بازدید : 49 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1391 ساعت: 13:07