فایرفاکس ۱۳ منتشر شد

ساخت وبلاگ
چکیده : فایرفاکس ۱۳ منتشر شد نسخه ۱۳ مرورگر فایرفاکس منتشر شده است و شما می توانید هم اک... با عنوان : فایرفاکس ۱۳ منتشر شد بخوانید :

فایرفاکس ۱۳ منتشر شد

فایرفاکس 13 منتشر شد

نسخه ۱۳ مرورگر فایرفاکس منتشر شده است و شما می توانید هم اکنون فایرفاکس ۱۳ را دانلود کنید.

فایرفاکس ۱۳ دارای چند ویژگی مهم است. در این نسخه فایرفاکس از پروتکل (SPDY (SPeeDY استفاده شده است. از پروتکل SPDY برای کاهش زمان بارگذاری صفحات استفاده می شود. مهم ترین ویژگی فایرفاکس ۱۳ استفاده از ویژگی “Tabs on Demand” می باشد. زمانی که شما چندین زبانه را در فایرفاکس ۱۳ باز کنید، با استفاده از ویژگی Tabs on Demand فقط زبانه ای که فعال است Load خواهد شد و بقیه زبانه ها تا زمانی که کاربر روی آنها کلیک نکند Load نخواهند شد. به کمک این ویژگی فوق العاده می توان تعداد بیشتری زبانه را باز کرد. همانطور که می دانید زمانی که تعداد زیادی زبانه با هم بارگذاری شوند سرعت کاهش پیدا می کند و منجر به هنگ کردن مرورگر خواهد شد.

فایرفاکس 13 منتشر شد

ویژگی بعدی استفاده از دکمه Reset می باشد که باعث می شود تمام تنظیمات به حالت پیش فرض خود بازگردند. مانند تنظیمات تم، افزونه ها و… . این ویژگی زمانی مفید خواهد بود که شما یک افزونه را نصب کرده اید که بعدا برایتان مشکل ساز شده است.

فایرفاکس 13 منتشر شد

تغییر بعدی استفاده از یک Start Page مانند مرورگر کروم است که کاربران می توانند از طریق آن به افزونه های نصب شده و میانبرها دسترسی داشته باشند. همچنین شبیه مرورگر کروم در صفحه New Tab فایرفاکس ۹ تصویر بندانگشتی از آخرین صفحات وب مشاهده شده نمایش داده می شود.

فایرفاکس ۱۳ سریعتر است و بهتر از نسخه های قبلی حافظه را کنترل می کند. شما می توانید از طریق لینک زیر فایرفاکس ۱۳ را دانلود کنید:

Download Firefox 13

هستی دانلود ...
ما را در سایت هستی دانلود دنبال می کنید

نویسنده : محمد رضا افشار بازدید : 58 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1391 ساعت: 0:48